KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17212023

nr 1721 2023

Ellen Jolin

(1854-1939), Sverige

"Rothenburg". Signerad. Akvarell, bildmått: 32x41 cm, yttermått inklusive ram: 46x54 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 1 september 2025
kl 20:30:11

Ellen Jolin

Läs mer om Ellen Jolin